Odkazy na další weby týkající se staveb
a rekonstrukcí

Firma Insta Euro s.r.o. vyrábí kvalitní dřevěná okna pro stavby a rekonstrukce domů. Na výrobu oken používá výhradně kvalitní dřevěné materiály. Jejich výrobky jsou výhradně z jakostních eurohranolů, slepených ze tří vrstev zajišťující tvarovou stálost.

Provádíme Jádrové vrtání betonu a zdiva Vrtáme prostupy pro ústřední topení, plyn, vodu, klimatizaci, také otvory pro centrální vysavače, do panelů a všude tam, kde je třeba přesný řez. Vrtání ve stropech, stěnách a podlahách domů je díky jádrovému vrtání bez otřesů a vibrací. Disponujeme kvalitním technologickým vybavením, díky kterému si poradíme s materiálem jako je beton, železobeton, zdivo nebo kámen.

Cihlové obklady Elastolith - cihlové pásky na fasádu i do kuchyně.

Sprchové kouty Integrované žaluzie Plastová okna Hliníková okna Chytrá okna

V rámci raelizace dřevostavby, nebo rekonstrukce okálu jsou potřebné výkopové práce například pro inženýrské sítě jako jsou vodovody a kanalizace, příjezdové komunikace a terénní úpravy, nebo výkopy na základovou desku rodinného domu. Tyto Zemní a výkopvé práce provádí firma Zemní a výkopové práce Pavel Vejrosta.

Ucelený sortiment profesionálního nářadí Bosch a Narex a kompletní sortiment spojovacího materiálu.

Provádíme montáž, servis a prodej plynových spotřebičů Pardubice . Záruční i pozáruční servis.

Bezpečnostní poradenství . Odborné poradenství a služby v oboru ostrahy, detektivních činností a prevence kriminality.

Záclony, závěsy, tapety, koberce, ... to vše sice přichází až na samotném konci, co se týká stavby a následného zařizování interiéru, ale je to velice důležitá etapa, kterou určitě stojí za to dobře promyslet a věnovat jí dostatek času a energie, poněvadž právě tyto doplňky Váš interiér dotvoří do takové formy, aby jste se v něm cítily dobře a spokojeně.

Obrazy pro váš interiér domu. Internetový obchod InterDecor nabízí obrazy na desce, obrazy na plátně a ručně malované plátno.

Hotel a ubytovna nabízí levné a kvalitní ubytování v Kralupech nad Vltavou pro dlouhodobé i krátkodobé ubytování firemních i soukromých klientů

Penzion U Fanouše je vhodný pro ubytování turistů, cykloturistů, lyžařů.... i rodin s dětmi. Poskytujeme také levné ubytování pro firmy.

Ubytování, penzion Janské Lázně. Ubytování - penzion Modrokamenná bouda. Penzion v Krkonoších u Janských lázní.

Zabezpečovací systémy, zabezpečení objektů. Instalujeme zabezpečovací kamerové systémy - CCTV

Dřevostavby a nízkoenergetické domy, dřevostavby na klíč jsou oblíbeny již delší dobu a patří k dnešním trednům pohodlného a úsporného bydlení.

Ubytování, penzion Janské Lázně, ubytování pro školy v přírodě. Modrokamenná bouda


©2013 - Lesa Montero s.r.o. Dřevostavby, rekonstrukce okalu a revitalizace staveb.
Webdesign: IR-webdesign.com tvorba webshopů a webových stránek | Odkazy
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace